GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE OC 8G NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0815
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA jádra
4608
Takt procesoru
2587 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Typ
GeForce RTX 5060 Ti
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
135 W
Minimální systémové napájení
650 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Barva
Černá
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 2X
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2
Hmotnost a rozměry
Délka
208 mm
Výška
120 mm
Hmotnost
580 g
Hloubka
40 mm
Údaje o balení
Výška balení
50 mm
Typ balení
Krabice
Hloubka balení
295 mm
Hmotnost včetně balení
850 g
Šířka balení
210,5 mm
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express x8 5.0
Počet HDMI portů
1
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Frekvence paměti
28000 MHz
Paměťová sběrnice
128 bit
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Paměť grafické karty
8 GB
Výkon
Verze DirectX
12.0
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Záruční doba
3 rok/roky
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze OpenGL
4.6
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 4719331356057 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 215 mm |
| Šířka balení: | 295 mm |
| Délka balení: | 53 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
