GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE 8G NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0816
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
2572 MHz
CUDA jádra
4608
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Maximální počet displejů na videokartu
4
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA
Ano
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce RTX 5060 Ti
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
135 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
650 W
Vzhled
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 2X
Hmotnost a rozměry
Délka
208 mm
Hloubka
40 mm
Výška
120 mm
Hmotnost
580 g
Údaje o balení
Hloubka balení
295 mm
Hmotnost včetně balení
850 g
Výška balení
50 mm
Šířka balení
210,5 mm
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Verze HDMI
2.1b
Rozhraní
PCI Express x8 5.0
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Frekvence paměti
28000 MHz
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Paměťová sběrnice
128 bit
Paměť grafické karty
8 GB
Výkon
Záruční doba
3 rok/roky
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Dvojité DVI
Ne
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze DirectX
12.0
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.762 kg |
| EAN: | 4719331356316 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 296 mm |
| Šířka balení: | 56 mm |
| Délka balení: | 214 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
