GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 8G NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0812
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA jádra
4608
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Typ
GeForce RTX 5060 Ti
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Takt procesoru
2647 MHz
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
650 W
Thermal Design Power (TDP)
135 W
Vzhled
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Hmotnost a rozměry
Výška
119 mm
Hloubka
40 mm
Hmotnost
800 g
Délka
281 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
1,35 kg
Hloubka balení
354 mm
Výška balení
75 mm
Šířka balení
182,5 mm
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express x8 5.0
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1b
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Frekvence paměti
28000 MHz
Paměť grafické karty
8 GB
Paměťová sběrnice
128 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Výkon
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze DirectX
12.0
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Záruční doba
3 rok/roky
Verze OpenGL
4.6
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.125 kg |
| EAN: | 4719331356019 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
