GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC ICE 8G NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0813
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce RTX 5060 Ti
CUDA jádra
4608
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Takt procesoru
2617 MHz
Příkon
Minimální systémové napájení
650 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Thermal Design Power (TDP)
135 W
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 2X
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Barva
Bílá
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
600 g
Výška
122 mm
Délka
215 mm
Hloubka
40 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Šířka balení
235 mm
Hloubka balení
330 mm
Hmotnost včetně balení
960 g
Výška balení
57 mm
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express x8 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Paměť
Paměťová sběrnice
128 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměť grafické karty
8 GB
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Frekvence paměti
28000 MHz
Výkon
Záruční doba
3 rok/roky
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze OpenGL
4.6
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12.0
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.825 kg |
| EAN: | 4719331356095 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 335 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
