GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC 8G NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0814
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
2617 MHz
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA jádra
4608
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Typ
GeForce RTX 5060 Ti
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
135 W
Minimální systémové napájení
650 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Barva
Černá
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 2X
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2
Hmotnost a rozměry
Délka
215 mm
Hmotnost
600 g
Výška
122 mm
Hloubka
40 mm
Údaje o balení
Šířka balení
235 mm
Hloubka balení
330 mm
Hmotnost včetně balení
960 g
Typ balení
Krabice
Výška balení
57 mm
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express x8 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Frekvence paměti
28000 MHz
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměť grafické karty
8 GB
Paměťová sběrnice
128 bit
Výkon
Verze DirectX
12.0
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Záruční doba
3 rok/roky
Verze OpenGL
4.6
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 4719331356101 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 336 mm |
| Šířka balení: | 65 mm |
| Délka balení: | 239 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
