GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 8G NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0811
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce RTX 5060 Ti
Maximální počet displejů na videokartu
4
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Takt procesoru
2647 MHz
CUDA
Ano
CUDA jádra
4608
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
135 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
650 W
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Barva
Bílá
Počet slotů
2
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Hmotnost a rozměry
Délka
281 mm
Výška
117 mm
Hloubka
40 mm
Hmotnost
820 g
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
1,29 kg
Hloubka balení
354 mm
Výška balení
75 mm
Typ balení
Krabice
Šířka balení
182,5 mm
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express x8 5.0
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Frekvence paměti
28000 MHz
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Paměť grafické karty
8 GB
Paměťová sběrnice
128 bit
Výkon
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze OpenGL
4.6
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Verze DirectX
12.0
Záruční doba
3 rok/roky
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.148 kg |
| EAN: | 4719331356040 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
