GIGABYTE GeForce RTX 5060 GAMING OC 8G NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0822
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA
Ano
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA jádra
3840
Takt procesoru
2595 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Typ
GeForce RTX 5060
Příkon
Minimální systémové napájení
500 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Thermal Design Power (TDP)
109 W
Vzhled
Osvětlení
Ano
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2
Barva podsvětlení
Více
Barva
Černá
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
800 g
Výška
119 mm
Hloubka
40 mm
Délka
281 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
1,28 kg
Šířka balení
182,5 mm
Výška balení
75 mm
Hloubka balení
354 mm
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1b
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměťová sběrnice
128 bit
Frekvence paměti
28000 MHz
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Paměť grafické karty
8 GB
Výkon
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
Verze DirectX
12.0
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.11 kg |
| EAN: | 4719331356408 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 185 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
