GIGABYTE GeForce RTX 5050 WINDFORCE OC 8G NVIDIA 8 GB GDDR6
Kód: VGAGIGNVD0829
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ
GeForce RTX 5050
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
CUDA jádra
2560
Takt procesoru
2587 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Příkon
Minimální systémové napájení
550 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Thermal Design Power (TDP)
94 W
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 2X
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Hmotnost a rozměry
Výška
116 mm
Hloubka
40 mm
Hmotnost
500 g
Délka
199 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
295 mm
Výška balení
50 mm
Šířka balení
210,5 mm
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
1,59 kg
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1b
Rozhraní
PCI Express 5.0
Počet HDMI portů
2
Počet připojení DisplayPorts
2
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Paměťová sběrnice
128 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměť grafické karty
8 GB
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Frekvence paměti
20000 MHz
Výkon
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
Verze DirectX
12.0
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Záruční doba
3 rok/roky
Integrovaný TV tuner
Ne
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 4719331356743 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 295 mm |
| Šířka balení: | 52 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
