GIGABYTE GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G NVIDIA 8 GB GDDR6
Kód: VGAGIGNVD0830
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální počet displejů na videokartu
4
Typ
GeForce RTX 5050
CUDA jádra
2560
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Takt procesoru
2587 MHz
CUDA
Ano
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
94 W
Minimální systémové napájení
550 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Barva
Černá
Počet slotů
2
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Délka
182 mm
Výška
69 mm
Hmotnost
340 g
Hloubka
36 mm
Údaje o balení
Šířka balení
295 mm
Hloubka balení
210,5 mm
Výška balení
50 mm
Hmotnost včetně balení
650 g
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
2
Počet HDMI portů
2
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b/1.4a
Paměť
Paměťová sběrnice
128 bit
Frekvence paměti
20000 MHz
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Paměť grafické karty
8 GB
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze DirectX
12.0
Verze OpenGL
4.6
Záruční doba
3 rok/roky
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 4719331356736 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 215 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
