GIGABYTE GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC V2 6G NVIDIA 6 GB GDDR6
Kód: VGAGIGNVD0775
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
1477 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
CUDA jádra
2304
Typ
GeForce RTX 3050
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Příkon
Minimální systémové napájení
300 W
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Barva
Stříbrná
Typ chlazení
Aktivní
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 2X
Hmotnost a rozměry
Délka
191 mm
Výška
36 mm
Hloubka
111 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1
Počet připojení DisplayPorts
2
Počet HDMI portů
2
Verze DisplayPortu
1.4
Rozhraní
PCI Express 4.0
Paměť
Frekvence paměti
14000 MHz
Paměť grafické karty
6 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměťová sběrnice
96 bit
Výkon
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Verze DirectX
12 Ultimate
Obsah balení
Návod k obsluze
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.656 kg |
| EAN: | 4719331355081 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 216 mm |
| Šířka balení: | 59 mm |
| Délka balení: | 299 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
