GENESIS PŘÍPAD MIDI TOWER IRID 505 ARGB (USB 3.0)
Kód: OBUGNSOBU0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Barva
Černá
Materiál
Ocel
Počet 3,5" pozic
2
Podsvícení
Ano
Protiprachový filtr
Ano
Maximální výška CPU chladiče
16,5 cm
Boční okno
Ano
Podporované formáty základní desky
ATX
Maximální délka grafické karty
38 cm
Počet 2.5" pozic
7
Umístění osvětlení
Vršek
Počet expanzních slotů
6
Hmotnost a rozměry
Výška
510 mm
Hmotnost
6,95 kg
Hloubka
447 mm
Šířka
220 mm
Údaje o balení
Návod na použití
Ano
Typ dálkového ovladače
Ano
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
2
Počet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portů
2
Chlazení
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
2
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Instalované přední ventilátory
3x 120 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Podporované průměry předních ventilátorů
120
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.95 kg |
| EAN: | 5901969420890 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 447 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 510 mm |
| Barva podsvětlení: | ARGB |
| Certifikace: | CE, RoHS |
| Formát: | Midi Tower |
| Vhodné pro: | Gaming |
| Model: | PC |
| Audio výstup: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
