GENESIS NLG-2319 Chladicí systém pro počítač Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom Černá
Kód: CHLGNSZEW0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Osvětlovací LED
Ano
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Barva podsvětlení
Více
Výkon
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Pokoj
Procesor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.925 kg |
| EAN: | 5901969449365 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
