Genesis MIDI TOWER IRID 505 ARGB White NPC-1872
Kód: OBUGNSOBU0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Podsvícení
Ano
Maximální délka grafické karty
38 cm
Protiprachový filtr
Ano
Maximální výška CPU chladiče
16,5 cm
Boční okno
Ano
Materiál
Ocel
Barva
Bílá
Počet 2.5" pozic
7
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Počet 3,5" pozic
2
Počet expanzních slotů
8
Hmotnost a rozměry
Výška
510 mm
Hmotnost
6,46 kg
Hloubka
447 mm
Šířka
220 mm
Údaje o balení
Návod na použití
Ano
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
2
Počet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portů
2
Chlazení
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
2
Instalované přední ventilátory
3x 120 mm
Podporované průměry předních ventilátorů
140
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 5901969432831 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 510 mm |
| Barva podsvětlení: | ARGB |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
