GEFU TRANSFORMA mlýnek na maso Nerezová ocel
Kód: AGDGEFMDM0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Šířka
302 mm
Výška
291 mm
Hloubka
134 mm
Technické údaje
Úchyty
Ano
Barva
Nerezová ocel
Protiskluzové nožky
Ano
Vestavěný displej
Ne
Materiál
Materiál
Nerezová ocel, plast
Základní materiál
Plast, Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 240 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 4006664190909 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 137 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
