G.Skill Trident Z5 Neo RGB F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR paměťový modul 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6000 MHz
Kód: PAMGSKDR50047
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Napětí paměti
1.4 V
CAS latence
30
Typ vnitřní paměti
DDR5
ECC
Ne
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Frekvence paměti
6000 MHz
Vnitřní paměť
64 GB
Barva podsvětlení
Vícebarevný
Typ chlazení
Chladič
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
SPD profil
Ano
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Podsvícení
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
Formát paměti
288-pin DIMM
Komponent pro
PC
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 4713294232762 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
