G.Skill Trident Z5 Neo RGB F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz
Kód: PAMGSKDR50044
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vnitřní paměti
DDR5
Frekvence paměti
6000 MHz
Komponent pro
PC/server
Vnitřní paměť
32 GB
Formát paměti
288-pin DIMM
ECC
Ne
Napětí paměti
1.35 V
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Verze AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
1.0
Barva podsvětlení
Vícebarevný
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ chlazení
Chladič
SPD profil
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
CAS latence
30
Podsvícení
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 4713294232625 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 15 mm |
| Šířka balení: | 162 mm |
| Délka balení: | 138 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
