G.Skill Trident Z5 Neo RGB F5-6000J2836G16GX2-TR5NS paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz
Kód: PAMGSKDR50125
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
CAS latence
28
Podsvícení
Ano
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Napětí paměti
1.1
Olověná povrchová úprava
Zlato
Vnitřní paměť
32 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
ECC
Ne
Formát paměti
288-pin DIMM
Frekvence paměti
6000 MHz
Komponent pro
PC
Typ chlazení
Chladič
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 4713294236753 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 25 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
