G.Skill Trident Z RGB F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK paměťový modul 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6000 MHz
Kód: PAMGSKDR50031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vnitřní paměti
DDR5
ECC
Ne
Frekvence paměti
6000 MHz
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
SPD profil
Ano
Barva podsvětlení
Různé
Rychlost SPD
4800 MHz
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Napětí paměti
1.4 V
Vnitřní paměť
64 GB
Napětí SPD
1.1 V
Typ chlazení
Chladič
Podsvícení
Ano
CAS latence
30
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Formát paměti
288-pin DIMM
Komponent pro
PC
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 4713294231949 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
