G.Skill Trident Z RGB F4-3600C18D-32GTZR paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3600 MHz
Kód: PAMGSKDR40201
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vnitřní paměti
DDR4
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
ECC
Ne
Olověná povrchová úprava
Zlato
Frekvence paměti
3600 MHz
Podsvícení
Ano
Barva podsvětlení
Různé
Formát paměti
288-pin DIMM
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typ chlazení
Chladič
SPD profil
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Rychlost SPD
2133 MHz
Komponent pro
PC/server
Napětí SPD
1.2 V
CAS latence
18
Napětí paměti
1.35 V
Vnitřní paměť
32 GB
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 4713294223081 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 139 mm |
| Šířka balení: | 162 mm |
| Délka balení: | 17 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
