G.Skill Trident Z RGB F4-3600C16D-32GTZRC paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3600 MHz
Kód: PAMGSKDR40161
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
PC/server
Barva podsvětlení
Vícebarevný
Vnitřní paměť
32 GB
Rychlost SPD
2133 MHz
Podsvícení
Ano
Frekvence paměti
3600 MHz
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ vnitřní paměti
DDR4
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
CAS latence
16
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Napětí SPD
1.2 V
ECC
Ne
Typ chlazení
Chladič
SPD profil
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.192 kg |
| EAN: | 4713294223500 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 137 mm |
| Šířka balení: | 162 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
