G.Skill Trident Z RGB F4-3600C16D-16GTZRC paměťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
Kód: PAMGSKDR40160
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Napětí paměti
1.35 V
ECC
Ne
Vnitřní paměť
16 GB
Frekvence paměti
3600 MHz
CAS latence
16
Typ chlazení
Chladič
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typ vnitřní paměti
DDR4
Podsvícení
Ano
Barva podsvětlení
Různé
Komponent pro
PC/server
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 8 GB
Formát paměti
288-pin DIMM
Olověná povrchová úprava
Zlato
Rychlost SPD
2133 MHz
SPD profil
Ano
Napětí SPD
1.2 V
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 4713294223487 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 138 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 16 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
