G.Skill Trident Z RGB F4-3200C16D-32GTZR paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMGSKDR40126
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Frekvence paměti
3200 MHz
Typ vnitřní paměti
DDR4
Formát paměti
288-pin DIMM
Vnitřní paměť
32 GB
ECC
Ne
Barva podsvětlení
Červené/zelené/modré
Podsvícení
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Napětí paměti
1.2 V
Komponent pro
PC/server
Typ chlazení
Chladič
CAS latence
16
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 4719692015396 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 137 mm |
| Šířka balení: | 161 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
