G.Skill Trident Z RGB F4-3200C16D-16GTZRX paměťový modul 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMGSKDR40109
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost SPD
2133 MHz
Vnitřní paměť
16 GB
Barva
Černá
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Podsvícení
Ano
Barva podsvětlení
Vícebarevný
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 8 GB
Napětí SPD
1.2 V
ECC
Ne
Typ chlazení
Chladič
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Napětí paměti
1.2 V
Frekvence paměti
3200 MHz
Hmotnost a rozměry
Výška
44 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 4713294220592 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 161 mm |
| Šířka balení: | 137 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
| Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP): | 2,0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
