G.Skill Ripjaws V paměťový modul 32 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMGSKDR40103
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Barva
Černá
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Vnitřní paměť
32 GB
ECC
Ne
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Typ chlazení
Chladič
Napětí paměti
1.3 V
Frekvence paměti
3200 MHz
Hmotnost a rozměry
Výška
42 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 4719692007018 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 143 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
