G.Skill Ripjaws V F4-3600C18D-32GVK paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR4
Kód: PAMGSKDR40156
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ chlazení
Chladič
Typ vnitřní paměti
DDR4
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
SPD profil
Ano
Frekvence paměti
3600 MHz
ECC
Ne
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Napětí paměti
1.35 V
Komponent pro
PC/server
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
Vnitřní paměť
32 GB
Rychlost SPD
2133 MHz
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Napětí SPD
1.2 V
CAS latence
18
Formát paměti
288-pin DIMM
Olověná povrchová úprava
Zlato
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4713294223104 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
