G.Skill Ripjaws V 16GB DDR4-3200Mhz paměťový modul 1 x 16 GB
Kód: PAMGSKDR40268
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Komponent pro
PC/server
Vnitřní paměť
16 GB
Frekvence paměti
3200 MHz
Napětí paměti
1.2 V
Typ vnitřní paměti
DDR4
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
ECC
Ne
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Typ chlazení
Chladič
Formát paměti
288-pin DIMM
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
CAS latence
16
Hmotnost a rozměry
Výška
42 mm
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.085 kg |
| EAN: | 4719692007506 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
