G.Skill Ripjaws SO-DIMM 16GB DDR4-2400Mhz paměťový modul 2 x 8 GB
Kód: PAMGSKSOO0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vnitřní paměti
DDR4
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 8 GB
Vnitřní paměť
16 GB
Napětí paměti
1.2 V
Komponent pro
Laptop
Formát paměti
260-pin SO-DIMM
Frekvence paměti
2400 MHz
CAS latence
16
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.048 kg |
| EAN: | 4719692007667 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 18 mm |
| Šířka balení: | 141 mm |
| Délka balení: | 171 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
