G.Skill Ripjaws S5 F5-6000J3636F32GX2-RS5K paměťový modul 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6000 MHz
Kód: PAMGSKDR50076
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
SPD profil
Ano
Napětí paměti
1.35 V
Vnitřní paměť
64 GB
Typ chlazení
Chladič
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
Komponent pro
PC
CAS latence
36
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Frekvence paměti
6000 MHz
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
ECC
Ne
Hmotnost a rozměry
Výška
33 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 4713294233868 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
