G.Skill Ripjaws M5 RGB F5-6000J3636F32GX2-RM5NRK paměťový modul 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6000 MT/s
Kód: PAMGSKDR50176
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vnitřní paměť
64 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
Formát paměti
288-pin DIMM
ECC
Ne
Podsvícení
Ano
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Barva podsvětlení
Vícebarevný
Typ chlazení
Chladič
Napětí paměti
1.1
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Komponent pro
PC
SPD profil
Ano
CAS latence
36
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Přenosová rychlost dat paměti
6000 MT/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 4713294237675 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 138 mm |
| Šířka balení: | 161 mm |
| Délka balení: | 11 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
