G.Skill Ripjaws F5-5600S4645A32GX1-RS paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR5 5600 MT/s
Kód: PAMGSKSOO0061
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Frekvence paměti
5600 MHz
CAS latence
46
Přenosová rychlost dat paměti
5600 MT/s
Podpora paměťových kanálů
1 kanál
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Typ vnitřní paměti
DDR5
Formát paměti
262-pin SO-DIMM
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
SPD profil
Ano
Komponent pro
Laptop
Typ chlazení
Chladič
Napětí paměti
1.1
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Vnitřní paměť
32 GB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.029 kg |
| EAN: | 4713294233790 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 15 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
