G.Skill Ripjaws F5-5600S4040A16GX2-RS paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5600 MT/s
Kód: PAMGSKSOO0049
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
Laptop
Frekvence paměti
5600 MHz
Přenosová rychlost dat paměti
5600 MT/s
Formát paměti
262-pin SO-DIMM
Typ vnitřní paměti
DDR5
Napětí paměti
1.1
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
SPD profil
Ano
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
CAS latence
40
Typ chlazení
Chladič
Vnitřní paměť
32 GB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4713294233783 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 141 mm |
| Šířka balení: | 162 mm |
| Délka balení: | 16 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
