G.Skill Ripjaws F5-5600S4040A16GX1-RS paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5
Kód: PAMGSKSOO0063
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
ECC
Ne
Frekvence paměti
5600 MHz
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Napětí paměti
1.1
Komponent pro
Laptop
Formát paměti
262-pin SO-DIMM
Typ vnitřní paměti
DDR5
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Vnitřní paměť
16 GB
SPD profil
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4713294233776 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
