G.Skill Ripjaws F4-3200C22S-8GRS paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMGSKSOO0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
Komponent pro
Laptop
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
CAS latence
22
Frekvence paměti
3200 MHz
Typ vnitřní paměti
DDR4
Podpora paměťových kanálů
1 kanál
Vnitřní paměť
8 GB
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 8 GB
Napětí paměti
1.2 V
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.026 kg |
| EAN: | 4713294226624 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 1 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
