G.Skill Flare X5 F5-6000J3636F16GX2-FX5 paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR5
Kód: PAMGSKDR50042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Verze AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
1.0
Napětí paměti
1.35 V
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ vnitřní paměti
DDR5
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Typ chlazení
Chladič
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
SPD profil
Ano
Vnitřní paměť
32 GB
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Komponent pro
PC/server
ECC
Ne
Formát paměti
288-pin DIMM
Frekvence paměti
6000 MHz
CAS latence
36
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4713294232687 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
