G.Skill Flare X5 F5-6000J3040G32GX2-FX5 paměťový modul 64 GB 2 x 32 GB DDR5 288-pin DIMM
Kód: PAMGSKDR50079
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Frekvence paměti
6000 MHz
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
SPD profil
Ano
Vnitřní paměť
64 GB
ECC
Ne
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
CAS latence
30
Verze AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
1.0
Typ chlazení
Chladič
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
Napětí paměti
1.4 V
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Komponent pro
PC
Formát paměti
288-pin DIMM
Hmotnost a rozměry
Výška
33 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 4713294233424 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 21 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 222 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
