G.Skill Flare X (for AMD) F4-3200C16D-32GFX paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMGSKDR40158
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
ECC
Ne
Komponent pro
PC/server
CAS latence
16
Napětí paměti
1.35 V
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ vnitřní paměti
DDR4
Vnitřní paměť
32 GB
Typ chlazení
Chladič
SPD profil
Ano
Rychlost SPD
2133 MHz
Formát paměti
288-pin DIMM
Frekvence paměti
3200 MHz
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Napětí SPD
1.2 V
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
Olověná povrchová úprava
Zlato
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.138 kg |
| EAN: | 4713294223739 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 138 mm |
| Šířka balení: | 189 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
