G.Skill F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 7200 MHz
Kód: PAMGSKDR50036
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
SPD profil
Ano
Napětí paměti
1.4 V
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Barva podsvětlení
Vícebarevný
Typ vnitřní paměti
DDR5
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typ chlazení
Chladič
Vnitřní paměť
32 GB
Podsvícení
Ano
ECC
Ne
CAS latence
34
Frekvence paměti
7200 MHz
Komponent pro
PC
Formát paměti
288-pin DIMM
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 4713294230249 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 138 mm |
| Šířka balení: | 161 mm |
| Délka balení: | 16 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
