G.Skill F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK paměťový modul 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6400 MHz
Kód: PAMGSKDR50040
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Barva podsvětlení
Vícebarevný
CAS latence
32
Frekvence paměti
6400 MHz
Typ vnitřní paměti
DDR5
ECC
Ne
Typ chlazení
Chladič
Podsvícení
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
SPD profil
Ano
Vnitřní paměť
64 GB
Napětí paměti
1.4 V
Formát paměti
288-pin DIMM
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Komponent pro
PC
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 4713294230263 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
