G.Skill F5-6000J3636F16GX2-RS5K paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz
Kód: PAMGSKDR50033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Frekvence paměti
6000 MHz
CAS latence
36
SPD profil
Ano
Napětí paměti
1.4 V
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
ECC
Ne
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ vnitřní paměti
DDR5
Vnitřní paměť
32 GB
Typ chlazení
Chladič
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Komponent pro
PC
Formát paměti
288-pin DIMM
Hmotnost a rozměry
Výška
33 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 4713294231482 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 219 mm |
| Šířka balení: | 141 mm |
| Délka balení: | 21 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
