G.Skill Aegis F5-6000J3636F16GX1-IS paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 6000 MHz
Kód: PAMGSKDR50184
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vnitřní paměť
16 GB
Napětí paměti
1.35 V
CAS latence
36
Frekvence paměti
6000 MHz
Komponent pro
PC
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Formát paměti
288-pin DIMM
Typ vnitřní paměti
DDR5
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
ECC
Ne
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
SPD profil
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4713294237279 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 173 mm |
| Šířka balení: | 72 mm |
| Délka balení: | 16 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
