G.Skill Aegis F4-3200C16D-16GIS paměťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMGSKDR40167
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
ECC
Ne
Formát paměti
288-pin DIMM
Rychlost SPD
2133 MHz
SPD profil
Ano
Latence SPD
38
Vnitřní paměť
16 GB
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 8 GB
Typ vnitřní paměti
DDR4
Frekvence paměti
3200 MHz
Komponent pro
PC/server
Napětí SPD
1.2 V
CAS latence
16
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
Napětí paměti
1.35 V
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.067 kg |
| EAN: | 4713294224385 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 16 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
