G.Skill Aegis F4-2400C17S-16GIS paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2400 MHz
Kód: PAMGSKDR40258
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Napětí paměti
1.2 V
ECC
Ne
Komponent pro
PC/server
Podpora paměťových kanálů
1 kanál
Vnitřní paměť
16 GB
Typ vnitřní paměti
DDR4
Formát paměti
288-pin DIMM
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ chlazení
Chladič
Frekvence paměti
2400 MHz
Hmotnost a rozměry
Výška
31 mm
Šířka
133,3 mm
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 4719692018076 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 65 mm |
| Šířka balení: | 153 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
