G.Skill Aegis DDR4 paměťový modul 16 GB 3000 MHz
Kód: PAMGSKDR40121
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
CAS latence
18
Frekvence paměti
3000 MHz
ECC
Ne
Rychlost SPD
2133 MHz
Vnitřní paměť
16 GB
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Napětí paměti
1.2 V
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
SPD profil
Ano
Napětí SPD
1.2 V
Hmotnost a rozměry
Výška
31,2 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 4719692013453 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Komponent pro: | PC/server |
| Formát paměti: | 288-pin DIMM |
| Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP): | 2,0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
