G.Skill Aegis 5 F5-6000J3636F32GX2-IS paměťový modul 64 GB 2 x 32 GB DDR5 4800 MT/s
Kód: PAMGSKDR50159
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Formát paměti
288-pin DIMM
ECC
Ne
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Napětí paměti
1.35 V
CAS latence
36
Frekvence paměti
6000 MHz
Přenosová rychlost dat paměti
4800 MT/s
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Vnitřní paměť
64 GB
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Komponent pro
PC
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek může obsahovat materiály škodlivé pro životní prostředí, likvidujte v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 4713294237309 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
