G.Skill 16GB DDR3-1333 paměťový modul 2 x 8 GB 1333 MHz
Kód: PAMGSKDR30043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Vnitřní paměť
16 GB
Typ vnitřní paměti
DDR3
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Napětí paměti
1.5 V
Frekvence paměti
1333 MHz
CAS latence
9
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 8 GB
Komponent pro
PC/server
ECC
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 4719692000255 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
