FURY Beast paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMKINDR40704
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Napětí paměti
1.2 V
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Čas cyklu řady
45,75 ns
Typ chlazení
Chladič
Programovací napájecí napětí (VPP)
2,5 V
Typ vnitřní paměti
DDR4
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Vnitřní paměť
32 GB
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
Aktivní čas řady
32 ns
Modulová konfigurace
2048M x 64
CAS latence
16
Komponent pro
PC/server
Frekvence paměti
3200 MHz
Formát paměti
288-pin DIMM
Čas obnovy cyklu řady
350 ns
Olověná povrchová úprava
Zlato
Hmotnost a rozměry
Šířka
133,3 mm
Hloubka
7,2 mm
Výška
34,1 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.093 kg |
| EAN: | 740617319842 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 13 mm |
| Šířka balení: | 171 mm |
| Délka balení: | 94 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
