Fritéza Black+Decker BXAF6500E
Kód: AGDBDEFRY0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1600 W
Vzhled
Barva
Stříbrná
Protiskluzové nožky
Ano
Vyjímatelná miska
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Typ konstrukce
Samostarný
Počet programů
8
Chlazený úchyt
Ano
Umístění přístroje
Samostatné
Výkon
Rozsah kontroly teplot
80 - 200 °C
Kapacita
6,5 l
Typ produktu
Fritéza
Funkce smažení
Ano
Indikátory
Typ displeje
Digitální
Typ ovládání
Dotyk
Vestavěný displej
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že je fritéza řádně uzemněna.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.575 kg |
| EAN: | 8432406730076 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 365 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 325 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
