Fritéza bez tuku s dlouhým košem a grilem Taurus 973004000
Kód: AGDTAUFRY0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
2800 W
Vzhled
Bez PFOA (kyseliny perfluorooktanové)
Ano
Nepřilnavá vnitřní mísa
Ano
Úchyty
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Materiál
Kov
Vyjímatelná miska
Ano
Nepřilnavý povrch
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Skleněný průzor
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Barva
Černá
Bez obsahu BPA
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
315 mm
Hloubka
270 mm
Šířka
390 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Množství
1
Výkon
Časovač
Ano
Počet programů
10
Teplota (min)
60 °C
Teplota (max)
200 °C
Maximální doba trvání
60 min
Funkce pečení
Ano
Kapacita
10 l
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Obsah balení
Fritovací hrnec
Ano
Grilovací pánev
Ano
Návod na použití
Ano
Košík
Ano
Indikátory
Vestavěný displej
Dotyk
Barevný displej
Ano
Typ displeje
Digitální
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte fritézu bez dozoru, pokud je v provozu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.35 kg |
| EAN: | 8414234730046 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 510 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
