Fritéza bez tuku MAESTRO MR-758
Kód: AGDMEOFRY0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
1800 - 2000 W
Vzhled
Elektronické ovládání
Ano
Typ ovládání
Knoflíky, Dotyk
Barva
Černá
Počet přihrádek
2 košík/košíky
Výkon
Teplota (max)
200 °C
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Počet programů
8
Automatické vypnutí
Ano
Časovač
Ano
Nastavitelná teplota
Ano
Teplota (min)
80 °C
Maximální doba trvání
30 min
Kapacita
2 x 4,5 l
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.25 kg |
| EAN: | 4820268321718 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 435 mm |
| Šířka balení: | 367 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
