Fritéza bez tuku 2400 W MR-761 MAESTRO
Kód: AGDMEOFRY0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita
10 l
Teplota (min)
80 °C
Teplota (max)
200 °C
Typ produktu
Fritéza bez tuku
Počet programů
12
Přednastavené programy
Ano
Nastavitelný termostat
Ano
Příkon
Příkon
2400 W
Automatické vypnutí
Ano
Vzhled
Počet fritovacích košů
2
Nepřilnavý povrch
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Typ konstrukce
Dvojitý
Úchyty
Ano
Barva
Černá
Typ ovládání
Knoflíky
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že je fritéza řádně uzemněna.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.73 kg |
| EAN: | 4897144673353 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 470 mm |
| Šířka balení: | 468 mm |
| Délka balení: | 317 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
